Veletrh pracovních příležitostí

KDY:  čtvrtek 21. února 2019 od 10:00  do 15:00

KDE: Letošní ročník se podruhé odehraje pod jednou střechou na fakultě Životního prostředí v budovách MCEV I + II

Celý den nabízíme jedinečnou možnost setkání se zástupci společností působících v oblastech napříč studijními obory ČZU.

Zajímá Vás, co byste mohli dělat po skončení studia? Příští čtvrtek si budete moc sami vyzkoušet pohovory u vybraných firem a dostanete zpětnou vazbu na své vystupování anebo rovnou získáte vysněnou práci! – přihlašte se na pohovor!

 

   Arboeko s.r.o. je přední školkařská a velkoobchodní společnost v regionu střední Evropy. Společnost se zabývá pěstováním a dodáváním okrasných a ovocných dřevin v širokém sortimentu. Mezi zákazníky Arboeka patří zahradnické realizační firmy, zahradnická centra, hobby markety segmentu DIY, technické služby, města a obce, stavební a developerské společnosti.  Registace na pohovor!
   De Heus je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. Od svého založení v roce 1911 se společnost rozrostla z malého, lokálního podniku do podoby jednoho z největších hráčů na nizozemském trhu s krmnými směsmi. De Heus nyní patří mezi 20 největších dodavatelů krmiv na světě.   Registace na pohovor!
   Společnost PetCenter CZ s.r.o. šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. Nyní můžete po České republice a na Slovensku najít více než 150 prodejen. S tím souvisí i rozvoj služeb jako je provozování psího hotelu, salónu a také veterinárních klinik.   Registace na pohovor!
   Sano je významná evropská značka pro minerální krmiva, mléčné krmné směsi a speciality pro moderní výživu zvířat. Jedinečný Sano koncept poradenství, který v sobě spojuje zkušenosti a odborné znalosti zemědělců, odborných poradců pro výživu a praktických veterinárních lékařů v oblasti výživy zvířat, vás povede krok za krokem ke zdravému růstu.   Registace na pohovor!
V ProBovin s.r.o. máme pár jednoduchých pravidel, které nám pomáhají držet správný směr. Myslíme na zákazníky – pomáháme chovatelům dojného skotu dosahovat stanovených cílů. Záleží nám na výsledcích – snižujeme zbytečné náklady na chov a hledáme prostor pro zlepšení. Zajímáme se o lidi – usnadňujeme zaměstnancům každodenní práci a pomáháme tak k vyšší ziskovosti a finanční stabilitě jejich zaměstnavatele. Jsme zodpovědní – chceme se stát dlouhodobým a užitečným partnerem, který přispívá k radosti z práce. Registace na pohovor!

Open space prezentace společností:

10:00 Zahájení
10:05 Všeobecná Zdravotní Pojišťovna ČR
10:15 DHL Express
10:25 Student Agency
10:35 ProBovin s.r.o.
10:50 Bayer s.r.o.
11:05 Sano – Moderní výživa zvířat spol. s.r.o.
11:20 PetCenter CZ s.r.o.
11:35 De Heus a.s.
11:50 Eurofarm systems s.r.o.
12:05 obědová pauza
12:20
12:35
13:00 Bayer s.r.o.
13:15 Sano – Moderní výživa zvířat spol. s.r.o.
13:30 PetCenter CZ s.r.o.
13:45 De Heus a.s.
14:00 Eurofarm systems s.r.o.
14:15 ProBovin s.r.o.
14:25 Všeobecná Zdravotní Pojišťovna ČR
14:35 DHL Express
14:45 Student Agency

Společnosti představí své nabídky:

  • pracovních příležitostí;
  • brigád;
  • stáží;
  • pozic pro odborné praxe;
  • trainee programů;
  • spolupráce na bakalářských, diplomových, dizertačních pracích. Letošní ročník se poprvé odehraje pod jednou střechou na fakultě Životního prostředí v budovách MCEV I + II

Účast na veletrhu přislíbili například: